Благодійний Фонд “Відкрите серце” працює на теренах Черкащини 13 років. За цей час багато було зроблено, та ще більше нам необхідно зробити.

Нові проекти: проект “Діти сонця” та Центр розвитку “Відкрите серце”. Відкриємо нові можливості для дітей! Побудуємо їм шлях в майбутнє!

Україна, 18000, Черкаська обл,  м. Черкаси,  openheartfond@gmail.com
тел. +38 (095) 865-70-70.
моб. +38(093) 312-53-79
БФ „Відкрите серце”

Центр розвитку «Відкрите серце» надає безпосередню допомогу дітям з синдромом Дауна та аутизмом.

Свою роботу Центр здійснює з березня 2016 року на  території Християнської Церкви України в м Золотоноша, Черкаської області. Наша мета – змінити майбутнє дітей з обмеженими можливостями, дати їм можливість бути адаптованими в цьому світі, соціумі, мати впевненість у майбутньому, стабільність, і бути самим здатними реалізувати свою мрію.

Використовуючи методику Монтессорі, ми намагаємося знаходити підхід до кожної дитини окремо, розробляючи для нього індивідуальну програму, в яку входить робота з розвиваючими іграшками різної складності, фізичні навантаження (зарядка або танці) і заняття з логопедом-дефектологом.

Завдяки роботі Центру, батьки наших маленьких відвідувачів змогли повірити в своїх дітей і в те, що у них є майбутнє, а також побачити, що методика Монтессорі приносить позитивні результати.

 

Як все починалося

Протягом 13 років БФ «Відкрите серце» надавав адресну допомогу сім’ям з дітьми з синдромом Дауна та аутизмом, а також ДЦП.

Чуючи багато реальних історій про те, що наша освітня система не готова прийняти дітей з подібними хворобами і допомогти їм розвиватися на рівні зі здоровими дітьми, у нас з’явилася мрія відкрити Центр розвитку для дітей з синдромом Дауна та аутизмом, де батьки і діти будуть помічені і зможуть отримати необхідну допомогу і підтримку.

 У м Золотоноша, ми маємо приміщення, яке ми відремонтували і зробили всі необхідні умови в ньому для заняття з дітьми. Було дуже багато зроблено, але ще дуже багато треба зробити для того, щоб діти набралися знань і могли розвивати свої здібності.

БФ «Відкрите серце» щиро вдячний всім небайдужим людям, які допомагали і допомагають нам у реалізації цього проекту. Це, перш за все, наші друзі зі Швеції, США та України.

Нехай Бог рясно всіх Вас благословить.

З вдячністю, БФ «Відкрите серце»

.

30.05.2017

Зустріч із пресою

coc hack apk
11.04.2017

Приїзд Томаса і Еви Стром в «Центр розвитку «Відкрите серце» (березень, 2017рік)

11.04.2017

Ми закінчили кухню

03.01.2017

Свято Різдва і Нового року 2017!

29.10.2016

29.10.2016 Закінчили будівництво другої черги нашого Центру розвитку «Відкрите серце»

Ми дуже чекали цього моменту! 28.10.2016 ми нарешті закінчили будівництво другої черги нашого Центру розвитку «Відкрите серце» а 29.10.2016 ми зробили відкриття. Тепер для особливих діток у […]

Завоювати без пострілу – Ігор Бочкарь

Наша діяльність

  • Духовне відродження сім’ї
  • Допомога дітям-сиротам
  • Робота з дітьми-інвалідами
  • Проведення виховних заходів
  • Просвітницька діяльність
  • Адаптація проблемних дітей в суспільстві
book
У книзі описується життя місіонера зі Швеції Томаса Строма, який зробив багато роботи в Україні та інших країнах.

Історія, яку Ви знайдете в книзі – змінила життя багатьох людей, їхні долі і їх майбутнє.

Я бажаю, щоб ця книга змінила і Вас, дорогий читачу!

Завоювати без пострілу… Абсурд? Нереальність? Вигадка? Наш головний герой теж так думав, поки не зустрів Його …

Одне змінене життя дорівнює сотні завойованих життів! Якщо ти готовий битися, не боячись терпіти поразки і знову вставати, щоб йти в бій, тоді ця книга навчить тебе, як завойовувати без пострілу.

Прочитати відгуки про книгу.   Лишити відгук про книгу.

Бажаєте отримати книгу в подарунок?  Пишіть нам за адресою: openheartfond@gmail.com

 Вкажіть своє  П.І.Б, а також Вашу повну адресу.

Нехай Бог Вас благословить!

З повагою, Ігор Бочкарь