НАТАЛІЯ НЕЧИПОРЕНКО

м.Кривий Ріг, Україна

Я, Наталія Нечипоренко, мама 4 діток. Мій син – Данило – інвалід (ДЦП). Хочу подякувати за книгу “Завоювати без пострілу”. Томаса Строма знаю особисто. У ньому живе Христос, який наповнює його життя до надлишку. Через нього проходять потоки живої води, які Томаc передає нам у вигляді своєї турботи, уваги і допомоги. Завдяки цій книзі, ми, матусі, більше дізналися про сім’ї з аналогічними проблемами і зрозуміли, що у своїй біді ми не самотні.

Коли люди зустрічаються з добросердним великодушним Томасом, чують Слово, яке він передає, то починають аналізувати своє життя, дивитися на свої проблеми іншими очима і відроджуватися до нового життя.

ТИЩЕНКО АЛІНА

 (студентка 2 к. КГПИ) м Кривий Ріг, Україна

Мені ця книга сподобалася тим, що в ній описуються незвичайні історії з життя різних людей. Але є хтось, який об’єднав всіх цих людей – Господь Ісус Христос.

Один з героїв цієї книги – Томас Стром, переживаючи власне горе, зумів допомогти іншим. Прочитала цю книгу із задоволенням і раджу прочитати її всім, хто вже опустив руки і втратив надію на майбутнє.

ІННА НЕЖИГАЙ

м.Кривий Ріг, Україна

Тримаючи в руках книгу «Завоювати без пострілу»,  автор якої  Ігор Бочкарь, я подумала, що ж написано в книзі під такою назвою про нашого спільного друга і брата у Христі Томаса Строма? Прочитавши книгу, я зрозуміла, що кращої назви і не придумаєш. Це історія життя справжнього воїна Христового, який  не зброєю і не красномовним словом, а прикладом свого життя завойовує душі для царства Божого. Томас християнин, який просто живе прислухаючись до голосу Бога у своєму житті. Живучи в Швеції і працюючи в страховій компанії він міг би вести спокійне і розмірене життя, але це був би не Томас, якого я знаю. Він не сидів удома в теплі і затишку, а викроював час для поїздок в країни колишнього Радянського Союзу з Бібліями та гуманітарною допомогою. Мовний бар’єр не був великою проблемою, його відкритість і простота в спілкуванні і щира посмішка на обличчі свідчили про Ісуса Христа краще будь-яких слів. У 2000 році Бог допустив в сім’ї Томаса випробування. У них народився онук «сонячний» Едвін. Замість того, щоб опустити руки і питати Бога за що, він під Божим супровідом  прийняв рішення відкрити Благодійний фонд «Едвін» на честь онука  і почати новий напрямок у країнах колишнього Радянського Союзу, щоб  допомагати дітям із синдромом Дауна та їх сім’ям не забуваючи про дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Томас і Єва Стром – життєвий приклад духовних воїнів. Як і багато інших християн  вони розуміють, що життя воїна Христового наповнене  боротьбою і випробуваннями.

… але все можу в Тім імені Ісуса Христа … Філ.4:13 і … витерпить до кінця, той спасеться … Мф.10:22.

ІЛОНА ХЕДЕНДАЛ-ХАСС

Швеція

“Помічаючи в людях хороше, ви відкриєте краще в собі”

Це перша думка, яка відвідала мене, думаючи про цю книгу. Книга, яка вразила мене у всіх сенсах.

Це приголомшливе почуття читати історії про роботу Томаса, Єви та їх друзів, яку вони роблять з безумовною, чарівною пристрастю. Об’єднувати людей, проявляти повагу, нести їм радість, а головне  – дарувати любов… От про що ця книга. Мене глибоко торкнула історія про те, як люди наближалися до Бога після зустрічі з Томасом. Вони бачили, як він легко знаходить спільну мову з незнайомими людьми і завжди радий спілкуванню з ними.

Я настійно рекомендую прочитати цю книгу і сподіваюся, що ще більше людей будуть зворушені цими щирими історіями про взаємини між людьми, а також проявом їх любові і віри. Насправді – чудово вірити в Бога. Я намагаюся вірити в людство і молитися за Томаса… …чудову людину і друга.

ЗОРЯНА ВУІВ

Україна

Це дуже цікава книга. Багато історій, які надихають служити Господу, зміцнюють віру. Це живі історії із служіння людей посвячених Господеві. Дуже вдячні брату Томасу і Ігорю Бочкарю за подаровані книги. У нашій церкві, і служінні багато читають цю книгу і захоплюються, просять у мене ще екземпляри, щоб дарувати знайомим.