Святкування Різдва Христового 2020 рік
30.12.2019
Показати все

Центр розвитку «Відкрите серце» та його відвідувачі були змушені залишити територію «Протестантської церкви України» у місті Золотоноша 1 лютого 2020 року.

Про це нас попросив пастор церкви Василь Федорович Веремей. На жаль, точних причин такого прохання він не зміг назвати. Але на нашу думку, причина полягає у невідповідності особистих цілей та бачення пастора з реальними цілями і завданнями роботи Центру.

На разі, Центр працює на території будинку однієї з мам наших маленьких відвідувачів, яка люб’язно погодилася тимчасово надати нам притулок.

Тим часом ми знаходимося в пошуку нового будинку, де зможемо продовжувати роботу Центру на новому і кращому рівні. Також нам потрібно закупити нові меблі та матеріали для повноцінного функціонування, адже більшу частину нашого майна довелося залишити на території церкви без права на повернення.

Нам дуже шкода, що так сталося і що наші маленькі відвідувачі змушені терпіти певні незручності. Але ми не здаємося і віримо, що світ не без добрих людей, які будуть готові допомогти нам знайти новий дім та все необхідне для нього!